Skontaktuj się z nami
888-846-173

Pokoje pod Zakopanem

Pokoje pod Zakopanem

Jeszcze niedawno nikt nie słyszał o takich miejscowościach jak Bukowina Tatrzańska, Kościelisko, Białka Tatrzańska, Małe Ciche, Murzasichle, Czarny Dunajec czy Poronin.

Są to wioski położone w bliskiej odległości Zakopane, które dzięki wzmożonemu ruchowi turystycznemu wykorzystały swoją szansę i również zaczęły się prężnie rozwijać. Mogą się w tej chwili pochwalić doskonale rozwiniętą bazą noclegową, transportem, a także licznymi atrakcjami turystycznymi zarówno latem, jak i zimą.

 Pokoje pod Zakopanem

Pokoje pod Zakopanem

Zimą miejscowości wokół Zakopanego wybierane są często dlatego, że paradoksalnie to tam są najlepsze wyciągi przyciągające najwięcej turystów.

Podhale to region przedtatrzańskich wzniesień, które sięgają 1000 m.n.p.m. i na ich łagodnych stokach ulokowana jest lwia część najpopularniejszych kurortów takich jak Bukowina Tatrzańska czy Małe Ciche. W samym Zakopanem oczywiście istnieje wyciąg narciarski na Kasprowy Wierch, aczkolwiek z uwagi na konieczność ochrony przyrody, a także rejony niesprzyjające rozwoju narciarstwa stolica regionu pozostaje raczej w tyle za miejscowościami obok. Pokoje pod Zakopanem stają się po prostu lepszą bazą wypadową na narty. Dodatkową atrakcją turystyczną stają się również licznie powstające w regionie termy, w których turyści regenerują się po wysiłku fizycznym na nartach lub na szlakach turystycznych latem.

W sezonie górskich wspinaczek, który kumuluje się w okresie od czerwca do września kurorty wokoło Zakopanego również są popularne.

Bogata oferta połączeń autobusowych powoduje, że łatwo można dostać się np. z Bukowiny Tatrzańskiej lub Kościeliska do stolicy regionu. Z Poronina czy Białego Dunajca można się nawet tam dostać za pomocą tańszego środka transportu, czyli pociągiem. Pokoje można więc śmiało rezerwować poza administracyjnymi granicami Zakopanego, ponieważ udogodnienia dla turystów są liczne.

 Pokoje pod Zakopanem

Pokoje pod Zakopanem