Skontaktuj się z nami
888-846-173

Najczęstsze błędy popełniane podczas budowy mięśni

https://szopsuple.pl/pl/c/ARGININA-AAKG/36

W ostatnim czasie postanowiłeś zapisać się na siłownię. Kupiłeś już nawet karnet, na który wydałeś ponad sto złotych, a teraz starasz się uczęszczać do sportowego klubu przynajmniej dwa razy w tygodniu. Stosujesz do tego suplement arginina aakg, dbasz o odpowiednią ilość białka w diecie i pamiętasz o regeneracji, a mimo tego wciąż nie zauważasz, by twoje mięśnie jakkolwiek urosły. Sprawdź zatem, czy nie popełniasz przypadkiem kilku kluczowych błędów, przez które nigdy nie zbudujesz fantastycznej muskulatury.

Podstawowym błędem popełnianym przez osoby początkujące jest niedbanie o dietę. Zakładasz, że skoro ćwiczysz, to musisz rosnąć. Jesz dalej to co zwykle i nie wiesz nawet, ile wynosi twoje dzienne zapotrzebowanie na kalorie. Pamiętaj, że mięśnie potrzebują sporej ilości jedzenia do wzrostu, bo w przeciwnym wypadku podczas treningu zaczynasz je palić i z nich pobierasz energię do ćwiczeń. Co musisz zatem zrobić? Otóż wyliczyć swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, a następnie dodać do uzyskanej wartości jakieś 200-300 kalorii. Staraj się każdego dnia obliczać kaloryczność poszczególnych posiłków, by w razie czego móc zjeść coś więcej na kolację i nie doprowadzić do samoistnego zjadania się mięśni. Jeśli natomiast nie jesteś w stanie spożywać aż tak dużych ilości jedzenia, zawsze możesz wspomóc się gotowymi mieszankami i miksturami, które zaproponuje ci każdy sklep internetowy z odżywkami. Szczególnie przydatne okazują się odżywki białkowe, bogate w wartościowe proteiny. Możesz pić je zmieszane z wodą lub mlekiem albo dosypywać do porannych płatków owsianych, ciast czy omletów. Forma pokarmów jest zupełnie dowolna. Najważniejsze jest to, abyś jadł ponad swoje dzienne zapotrzebowanie,

Dobrze zbilansowana dieta na masę sprawi, że nareszcie twoje treningi staną się efektywne. Zaczniesz przyswajać większą ilość kalorii, poczujesz przypływ energii, a twoje mięśnie nagle będą mogły się rozbudowywać. Skoro o takich rezultatach od dawna marzysz, po prostu musisz zmienić swój styl żywienia.