Skontaktuj się z nami
888-846-173

Karty rabatowe – jak je zdobyć?

Muszę się przyznać, że karty rabatowe są moim uzależnieniem. Mam ich tak dużo, że przestały się one mieścić w moim tradycyjnym portfelu i musiałam kupić drugi, specjalnie na karty rabatowe producent. Jest to z resztą taki portfel, który został stworzony specjalnie do trzymania tego rodzaju kart. Nie ma tak miejsca na pieniądze, ale za to tylko te małe przegródki, w które wkłada się karty rabatowe. Myślę, że fakt, że coś takiego jest produkowane i sprzedawane w dużych sieciach sklepów pokazuje, że nie tylko ja mam problem ze zbieraniem kart. Nie jest to też wyłącznie moja wina, bo zwyczajnie nie da się od tego uciec. Każdy sklep ma teraz swoje karty rabatowe, obok których nie da się przejść obojętnie.

Zniżki na kartach rabatowych

Wszyscy oferują jakieś niesamowite zniżki dla osób, które mają te karty albo możliwość zbierania jakichś punktów, za które można potem dostać świetne prezenty. To wszystko jest takie kuszące! Zawsze kiedy jestem w jakimś sklepie ekspedientka pyta czy mam karty rabatowe, a kiedy jakiejś jeszcze nie udało mi się zdobyć, proponuje wyrobienie nowej. Po prostu nie da się odmawiać temu w nieskończoność. Tym bardziej nie w momencie, kiedy sprzedawca zaczyna opowiadać o korzyściach, które niesie ze sobą posiadanie takiej karty. To wszystko jest zbyt kuszące. Jak mam powiedzieć, że nie chcę mieć rabatu na wszystkie produkty? To nie miałoby sensu. Muszę tylko znaleźć jakiś sposób na organizację tych wszystkich kart, bo tracę nad nimi kontrolę. Ostatnio słyszałam o aplikacji na telefon, w której można je wszystkie zebrać razem i potem w sklepie wystarczy pokazać kod na telefonie, który sprzedawca skanuje. Niby fajna opcja, ale jakoś nie mogę jej zaufać.

https://www.cardon.com.pl/karty-rabatowe/

Może jestem trochę staromodna, ale dla mnie to nie ma prawa działać. Niby jak mój telefon miałby się połączyć z kartą, którą mam w portfelu i faktycznie zbierać te punkty? Za bardzo boję się, że stracę wszystkie rabaty i punkty, które już mam, żeby wypróbować tą aplikację. Muszę chyba poczekać aż stanie się bardziej popularna, bo sama nie chcę ryzykować.